Виїздна церемонія, гладіолуси та цінні подарунки від Замазєєвої і Сєнкевича. Історія одного прифронтового весілля

03.08.2022 18:04

Війна наділяє людські почуття особливою силою та цінністю. Через це багато закоханих вирішують не відкладати життя на потім, а закріпити свій союз офіційним шлюбом.

На Миколаївщині ще одна пара одружилась у пекельний розпал війни, аби ніколи більше не розставатися.

Даніїл та Анна познайомились у мирний час. Їхні стосунки неодноразово перевіряла відстань: певний період хлопець працював у Польщі далеко від коханої; а під час війни дівчина після евакуації з небезпечної зони знову опинилась через кілометри від парубка.

Бажання бути разом надихнуло Даніїла приїхати до Центру переселенців та зробити Анні пропозицію руки та серця. Дівчина погодилась. Небайдужі допомогли їм організувати день Х, згідно усіх традицій.

Виїзна весільна церемонія зібрала поважних гостей. Свято відбулось за підтримки та присутності голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої та Миколаївського міського голови Олександра Сенкевича. Засвідчила шлюб Інна Ключник, керівниця міського відділу ДРАЦС. Особисто привітав пару і Роман Возняк, заступник начальника Південного міжрегіонального управління Мін'юсту.

Замазєєва подарувала нареченим обручки, разом із Сєнкевичем вони порадували їх певною сумою на «відпустку до Західної України».

Обручки взялося охороняти місцеве кошенятко, проте задрімало і проспало найголовніше. Пара обмінялась кільцям і мужньо витримала усі «гірко» від гостей одягнених у святково біле – футболки з логотипом благодійного фонду «Світлі справи».

Тепер Даніїл та Анна – чоловік і дружина. Як все відбувалось – дивіться у фото NikLife.

Последние новости

Святий Миколай захищає Миколаїв. В Одесі погасили марку, присвячену героїчному місту-сусіду
08.08.22 18:13
Залишались в Миколаєві до останнього подиху. Загиблих від рашистської ракети Вадатурських поховали у рідному місті-герої
07.08.22 10:48
Все живе та квітуче випалюється росією. Світ має бачити, як заборонені касетні снаряди продовжують нищити Миколаїв
06.08.22 16:00
Замість музики і святкового галасу – вітер і розтрощене скло. Так зараз виглядає один із найулюбленіших закладів миколаївців, знищений окупантами
06.08.22 13:30
Історія: як 12-річна миколаївчанка відгукнулася на пошук волонтерів і стала частиною Гумштабу області
04.08.22 15:45
Терор не припиняється. Рашисти вгатили по будинку та супермаркету у спальному районі Миколаєва – дивіться, лишились одні руїни
03.08.22 20:00
Виїздна церемонія, гладіолуси та цінні подарунки від Замазєєвої і Сєнкевича. Історія одного прифронтового весілля
03.08.22 18:04
Турбуються про покинутих тварин, тримаються за кохання та знищують ворога. Це – Лицарі на передовій Миколаївщини
03.08.22 14:38
«Дуже потрібні руки, техніка, дуже потрібна підтримка»: головлікар ЛШМД просить допомоги у відновленні розбомбленого травмпункту
03.08.22 12:51
Ворожа ракета назавжди погасила світло в одному із миколаївських гуртожитків. Кадри із місця розірваної навпіл будівлі
02.08.22 16:28